ثبت تغییرات شرکت

پس از اتمام روند ثبت شرکت تاسیس کنندگان شرکتها می بایست برای انجام هر نوع تغییرات و نیز سایر مواردی که در اساسنامه ذکر شده و به تصویب رسیده است ، ابتدا رسما مراتب را به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری اطلاع دهند.

 
 

چه نوع شرکتی ثبت کنیم ؟

در هنگام ثبت شرکت ، باید بدانیم با توجه به نوع فعالیت ، چه نوع شرکتی ثبت کنیم ، آیا با تفاوت نوع شرکت ها آشنا هستیم ! موسسه غیر تجاری مناسب است یا شرکت های مسئولیت محدود و یا سهامی خاص ؟

 
 

ثبت شرکت و ثبت موسسات غیر تجاری

برای انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیر تجاری منظم و سازماندهی شده می توان از طریق ثبت شرکت و یا ثبت موسسه اقدام نمود و از مزایایی که قانون برای شرکتهای ثبت شده در نظر گرفته شده است استفاده نمود.

1
1

خندان ثبت

موسسه حقوقی خندان ثبت ، با تجربه چندین ساله در زمینه ثبت شرکت ، ثبت نام و علائم تجاری ،ثبت برند ، ثبت اختراع ، ثبت تغییرات و انجام کلیه امور ثبتی آماده ارائه هر گونه خدمت رسانی در این زمینه به شما کاربران گرامی می باشد . در سایت خندان ثبت تمام تلاش ما بر این اصل بوده تا تمام اطلاعات لازم در زمینه امور ثبتی بخصوص ثبت شرکت و ثبت برند را در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار دهیم و همچنین ما برای مشتریان و کاربران گرامی و افرادی که به دنبال ثبت شرکت یا انجام امور ثبتی هستند امکانی فراهم کرده ایم تا از طریق این سایت بتوانند از مشاوره آنلاین حرفه های ثبت شرکت و ثبت برند به صورت رایگان و 24 ساعته بهره ببرند .
درباره خندان ثبت بیشتر بدانید ...

خدمات ما به مشتریان

ثبت شرکت در مناطق آزاد

خندان ثبت ، انجام کلیه خدمات و امور ثبت شرکت در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی همچون ارائه خدمات ثبت شرکت در جزیره قشم، انجام خدمات ثبت شرکت در منطقه آزاد ارس، انجام کلیه امور خدمات ثبت شرکت در اروند و … را به شکلی کاملا تخصصی در کمترین زمان به انجام می رساند، چنانچه قصد ثبت شرکت در مناطق آزاد را دارید با ما تماس بگیرید

ثبت برند و علائم تجاری

اصل و اساس شروع هر فعالیت تولیدی، انتخاب نام تجاری و ثبت نام تجاری (ثبت برند) برای جلوگیری از کپی برداری سایرین می باشد. قبل از ثبت هر برندی اول باید ببینید آن برند در طبقه (زمینه) فعالیتی که مد نظر شماست قبلا ثبت شده است یا نه، بعد از استعلام برند و اطمینان از آزاد بودن آن نام در طبقه مورد نظر، در این صورت اقدام به ثبت برند کنید

ثبت شرکت

برای ثبت شرکت ابتدا باید یک اسم انتخاب کنید، بعد باید نوع و موضوع شرکت خود را مشخص نمایید از انواع ثبت شرکت میتوان به ثبت شرکت سهامی خاص، ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت دانش بنیان اشاره کرد. از آنجا که ۹۰ درصد شرکت های ثبت شده از نوع ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت مسئولیت محدود هستند انتخاب سختی پیش رو نخواهید داشت.

اخذ کد اقتصادی

در کنار راهنمای ثبت شرکت و دریافت کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی ضروری است لذا با استفاده از مقررات مربوطه که در واحدهای ذیصلاح وزارت اقتصادی و دارایی جاری است. چنین کدی جهت معین ساختن فعالیت یک شرکت اعم از خرید ، فروش ، خدمات میباشد که این کد در قراردادها و فاکتورها درج میگردد و دریافت این کد اجبار قانونی بهمراه دارد.

اخذ کارت بازرگانی

تمامی تاجران و بازرگانان برای واردات و صادرات کالا و همچنین ثبت برند لاتین (خارجی) باید کارت بازرگانی اخذ کنند. نحوه صدور کارت بازرگانی ، ابطال کارت بازرگانی ، مناقصات مدارک لازم جهت اخذ کارت بازرگانی و هرآنچه را که باید در این زمینه بدانید را به طور کامل برای شما عزیزان شرح داده ایم . برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت صنعتی

طرح صنعتی در گونه های گسترده ای از محصولات صنعتی و صنایع دستی به کار گرفته می گردد. از ابزار فنی و تجهیزات پزشکی گرفته تا ساعت ها و جواهرات و کالاهای لوکس و تجملی و ابزار خانگی و وسایل الکتریکی و ماشین های سواری و از طرح های نساجی گرفته تا اجناس تفریحی وهمه می توانند مشمول طرح صنعتی قرار گیرند.

 
 

ثبت شرکت و ثبت برندشما

در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوره رایگان و حرفه ای

آخرین مقالات آموزشی

برای مشاوره تخصصی و رایگان
با ما تماس بگیرید

تماس با ما